HAKKIMIZDA

Antalya'da 1970 Yılından Beri Aynı isimle Çalışmlarını Sürdüren Aktif Spot, Spotçuluk ve Evkurculuk Kavramlarının Antalya'da Bir Sektör Haline Gelmesini Sağlamıştır.. İstanbul, Ankara ve İzmir'de, Alışılagelmiş bir Sektör olan Evkurculuk Sektörü Aktif Spot Evkur "Antalya Spot" Tarafından 1980'li Yılların ortalarından itibaren, Antalya ili'nin Bu Sektörde Daha Ağırlıklı bir Ticaret Merkezi Haline Gelmesini Sağlamıştır.. Aktif Spot'un Yaygın Servis Ağı, Sürekli Güncel Ürünleri, Güncel İlanları, Eski Eşya Müzayedeleri, Tarihi Tablo Satışlarıyla Antalya'da ivme Kazanan Evkur Spor sektörü, Nitekim 1990'lı yıllardan Günümüze Dek Bu Sektörün Antalya'ya Has olarak Kabul Edilmesini Sağlamıştır..

Eskiden Sadece Diğer Büyük Şehirlerde bir kaç dükkandan ibaret olan bu sektör bu gün itibari ile bakıldığında; Antalya'nın Değişik Semtlerinde Sayıları 100'lerle ifade edilebilecek Evkurcuların olduğu Bir Sektör Haline Gelmiştir..

Aktif Spot Evkur Antalya Spot; Bugüne Dek Önce Oluşturup Sonra Başarıyla Taşıdığı Misyonunu Bundan Sonrada Hiç bir Kuruluşa Kaptırmadan Sürdürmeye Kararlıdır.

Bize Duymuş Olduğunuz Güven Bizleri  Bugünlere Getirdiği için Bizden Alışveriş Yapan Yada Yapmayan Tüm Antalya'daki İnsanlara Teşekkürü Borç Biliriz..

Yönetim Kurulu Başkanı;

Mehmet YAPICI

 

www.aktifspot.com

ÜRÜNLERİMİZ HAKKIMIZDA İLETİŞİM
Eşyanızı Bize SATIN  ikinci el Eşya Satışı LOKASYON 
    Copyright by Antalya Spot Evkur Aktif Spot İkinci El Eşya Alımı Antalya 0541 318 20 54 ® 2012  All Rights Reserved. Design by NET_AGENT